CA Jatour - JUDr. Josef Janů

ID: 290462

Apartmány Trogirská riviera ***

Termín: 07.09. (So) - 14.09. (So) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 5 790 Kč

Poloha

Městečko Trogir ležící necelých 26 km severně od Splitu se může pyšnit nejen bohatou historií, ale výbornými přírodními podmínkami. Opravdovým skvostem je románská katedrála ze 13. století, kterou zdobí portál – nejvýznamnější románská plastika v Dalmácii.

Pohoří Kozjak a částečně Mosor chrání pobřeží před severními větry z vnitrozemí, proto je také celá Trogirská riviéra velmi bohatá na počet hodin slunečního svitu.

Trogir patří k nejcennějším a nejvýznamnějším architektonickým celkům v Dalmácii. Skládá se z historického jádra na ostrůvku a z nových částí, které leží na pevnině a na přilehlém pobřeží ostrova Čiovo. Najdete zde nepřeberné množství restaurací, barů, cukráren, tanečních kaváren a diskoték.

Vesnička Vranjica je jedno z nejkrásnějších míst na trogirské riviéře, vzdálené asi 2 km od turistického areálu Medena.

Starobylé městečko Seget ležící západně od Trogiru je tvořeno Donjim Segetem. Na okraji je vystavěn architektonicky zdařilý rekreační areál Medena, jehož služby mohou klienti využít.

Ostrov Čiovo, kde se privátní apartmány nacházejí, je vzdálen asi 2 km od splitského zálivu Mirjan. S pevninou je spojen zvedacím mostem u Trogiru nad trogirským zálivem. Oblíbený je díky svým nesčetným zátokám vhodných pro klidné a nerušené koupání. Okolní vody jsou vhodné pro podmořský rybolov.

Pláž: Oblázkové pláže s postupným vstupem do moře, místy vybetonované plošiny. Sport a zábava: Možnost využití všech sportovních a kulturních zařízení v areálu Medena (za poplatek), jako jsou tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, sauna, fitnes, hřiště na košíkovou, volejbalové hřiště a tobogán.

Ubytování

Studio 1/2: studio se dvěma lůžky s kuchyňským koutem vybavený základním nádobím, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa. Studio 1/2+1: studio s dvěma lůžky a přistýlkou s kuchyňským koutem vybavený základním nádobím, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa. Apartmán 1/2+1: ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj se 1 přistýlkou a vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa. Apartmán 1/2+2: ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj se 2 přistýlkami a vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa. Apartmán 1/4: 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa. Apartmán 1/4+1: 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s jednou přistýlkou a vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa. Apartmán 1/6: 3 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednice, sprcha a WC, TV, balkon nebo terasa. Apartmán 1/6+1: 3 dvoulůžkové ložnice s jednou přistýlkou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednice, sprcha a WC, TV, balkon nebo terasa. Apartmán 1/6+2: 3 dvoulůžkové ložnice se dvěma přistýlkami, obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednice, sprcha a WC, TV, balkon nebo terasa.

Slevy

1 dítě do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Cena zahrnuje

Apartmány pro 7 – 8 osob

1 dítě do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

27.07. (So) - 03.08. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkové studio další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-8 550 Kč
Vybrat termín
03.08. (So) - 10.08. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkové studio další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-8 550 Kč
Vybrat termín
10.08. (So) - 17.08. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkové studio další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-8 550 Kč
Vybrat termín
17.08. (So) - 24.08. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkové studio další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-7 990 Kč
Vybrat termín
24.08. (So) - 31.08. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkové studio další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-6 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoTrogir
HotelPRIVÁTNÍ APARTMÁNY
Dvoulůžkové studio
Termín07.09.2019 - 14.09.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rywal, s.r.o. IČO: 47668873

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...