CA Jatour - JUDr. Josef Janů

ID: 793298

Sebeobrana na Menorce ***

Termín: 28.09. (So) - 05.10. (So) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 15 490 Kč

Popis zájezdu
Žijeme v hektické době a každý se v ní cítíme jinak. Někdo je pohodář každým coulem, jiný má zase starostí nad hlavu. Všichni jsme ale nejspíš někdy v životě čelili agresi – ať už slovní, nebo bohužel přímo té fyzické. A přesně na takové situace by měl být každý z nás alespoň trochu připraven a znát jednoduchou obranu.
Pokud se nechcete stát jen pasivní obětí případného útočníka, vydejte se s námi na Menorcu vyzkoušet sebeobranu uzpůsobenou přímo pro vás, pro osoby 55+. Nemusíte se bát, že byste padali či si ubližovali. Naopak, naučíte se reagovat na ty nejběžnější útoky a také využívat ke své obraně věci, které máte běžně po ruce – deštník, kabelku nebo třeba hůlku.
Popis ubytování

Hotelový komplex Club Hotel Aguamarina 3*+ je situován na severu ostrova v jedinečném prostředí zátoky Arenal d'en Castell, je obklopen zelení a jen pár metrů od prostorné písečné pláže. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 25 km.


Hotelový komplex je zasazen do udržované zahrady a skládá se ze dvou budov, několika bazénů a sportovišť. Hotel nabízí krásné výhledy na záliv Arenal d'en Castell.


Program
Proč zkusit sebeobranu na Menorce:
  • osvojíte si návyky, jak správně reagovat při konfrontaci s agresorem
  • zjistíte, jak využít při sebeobraně věci, které máte zrovna při ruce
  • naučíte se několik základních chvatů nutných pro sebeobranu
  • poznáte, jak zacházet s volně prodejným slzným sprejem
  • 2x denně si zacvičíte pod vedením zkušeného lektora

Krav Maga vás naučí, jak se bránit...

Sebeobrana, kterou si s námi vyzkoušíte, vychází z izraelského systému Krav Maga. Ten je považován za nejefektivnější a nejúčinnější systém sebeobrany na světě, neboť učí efektivně se bránit různým druhům útoků. Jeho výhodou je především to, že je jednoduchý na naučení a zapamatování a navíc jednoduše použitelný ve stresových situacích.

Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, lekce jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Nepotřebujete ani předchozí zkušenosti s bojovými sporty nebo jiné fyzické předpoklady. Jediné, co budete potřebovat, je chuť naučit se a poznat něco nového. Takže směle do toho!


Co možná nevíte o Krav Maga...

V čem spočívají výhody Krav Magy? Hlavní výhoda tohoto druhu sebeobrany spočívá v jeho jednoduchosti, protože základní principy se zvládne naučit každý. V reálné situaci si navíc při obraně vystačíte s věcmi, které u sebe běžně nosíte (kabelka, klíče, deštník, atd.).

Jaké jsou hlavní cíle sebeobrany Krav Maga? V první řadě jde o to, aby se kdokoli naučil bránit případnému fyzickému útoku a to bez ohledu na svůj věk, váhu, fyzickou kondici či předchozí zkušenosti.

Jak pomáhá Krav Maga našemu tělu? Při tomto cvičení si posílíte celé tělo, čímž se vám zlepší fyzická kondice. Díky tomu se zvedne také vaše sebedůvěra a vy se tak lépe dokážete vypořádat s nečekanými stresovými situacemi. V neposlední řadě vás pak Krav Maga naučí koordinovat tělo a zvýší jeho ohebnost.

V čem se liší Krav Maga od jiných bojových umění? Izraelský bojový systém nemá na rozdíl od jiných žádná pevně daná pravidla, sestavy či omezení. V okamžiku ohrožení života je tak dovoleno vše, co může člověku jen trochu pomoci.


Seznamte se s lektorem František Hozlinger
profesionální instruktor izraelské sebeobrany Krav-Maga

“Přestože František možná vypadá jako drsoň, tak vězte, že je to fajn instruktor a velmi příjemný a kamarádský člověk. Hodně vás naučí a s jeho pohodovým a vřelým přístupem si cvičení sebeobrany užijete. Sám jsem měl možnost rok pod ním cvičit a bylo to super! :-)”

Mgr. Tomáš Hubka – spolumajitel CK Delfín travel a autor zájezdu28.09. (So) - 05.10. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
Polopenze
Letecky/Praha
-15 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoMenorca
HotelSebeobrana na Menorce
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
Termín28.09.2019 - 05.10.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Delfín Travel, s.r.o. IČO: 27643298

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...