CA Jatour - JUDr. Josef Janů

ID: 566958

Hotel Gran Blue Sea Cervantes ****

Termín: 31.03. (Ne) - 05.04. (Pá) 2019

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 7 520 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Wellness
  • Fitness
  • WiFi
Popis
TORREMOLINOS je vyhledávaným letoviskem s krásnými písčitými plážemi, táhnoucími se v délce několika kilometrů s moderními hotely. Pobřežní promenáda s obchůdky, bary a restauracemi spojuje toto středisko se sousedním střediskem Benalmadena Costa. Subtropické středomořské klima s průměrnými letními teplotami nad 30 °C řadí oblast Costa del Sol mezi nejvyhledávanější turistické oblasti Evropy.
Torremolinos se nachází jen 15 km od letiště Malaga. Kontrast k moderním hotelům vytváří půvabná rybářská čtvrť La Carihuela. Pěší promenáda s restauracemi, cukrárnami a obchody vede kolem širokých písčitých pláží. Ve městě najdete zábavní parky Aqualand a Crocodiles park, nedaleko je i golfové hřiště Torrequebrada. Torremolinos je výhodným výchozím místem pro návštěvu Malagy s jejími hlavními památkami - maurským hradem Alcazaba a hradem Gibralfaro.
Poloha
Hotel s vynikajícími službami je situovaný v srdci letoviska Torremolinos, jen 350 metrů pěšky a 600 m po silnici od pláže Bajondillo.
Vybavení
Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci a přepážku s turistickými informacemi s půjčovnou aut. Výtahy, restaurace, bar, WiFi u recepce. Venkovní bazén se sluneční terasou, lehátky a barem, dětský bazén. Bazén na střeše hotelu (v zimních měsících krytý a vyhřívaný) s výhledem na moře. Ve vstupní hale je také bar s živou hudbou. V létě můžete jíst u bazénu. Wellness centrum - sauna, masáže, fitness. Stolní tenis, kulečník, tenis, bowling. Miniclub. Konferenční místnost. Parkoviště za poplatek (12 EUR/den, 70 EUR/týden), úschovna zavazadel. Celodenní animace. Zvířata nejsou povolena. Vlakové a autobusové nádraží Torremolinos jsou vzdálené 300 metrů.
Ubytování
Dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, některé s výhledem na moře. Všechny pokoje mají koupelnu a WC, fén, klimatizaci, TV-SAT, WiFi, telefon, trezor (za poplatek), minibar a balkón. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Jednolůžkové pokoje nebo dvoulůžkové pokoje obsazené jednou osobou jsou za příplatek.
Stravování
SNÍDANĚ nebo POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE.
Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a středomořská kuchyně.

All inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu v restauraci, během jídel nealkoholické nápoje, pivo, víno a zmrzlinu. Svačinky (sendviče, pizza, hamburgery, párky, hranolky), zmrzlina pro děti. Místní nealkoholické (limonády, ovocné šťávy, voda, káva, čaj) a alkoholické nápoje (pivo, stolní víno, sangria, gin, vodka, rum, whisky a brandy) na baru. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

V ceně svátečních pobytů jsou vánoční oběd 25.12. a novoroční galavečeře 31.12. pro pobyty s polopenzí, plnou penzí, all inclusive.
Pláž
Písčitá pláž s jemným tmavším pískem. Vstup do vody pozvolný. Pronájem lehátek a slunečníků na pláži.
Program
Na pobřeží Costa del Sol nabízíme tyto výlety (většinou v AJ nebo NJ - mimo sezónu je nabídka výletů omezená):
GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 €
RONDA - dosp. 43 €
GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 €
GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 €
SEVILLA - dosp. 63 €
CORDOBA - dosp. 61 €
MAROKO / TANGER - dosp. 81 €
aj…
Doporučujeme: Pokud se rozhodnete pro nějaký výlet s anglicky nebo německy mluvícím průvodcem, doporučujeme přibalit na cestu český bedekr, který může nahradit složitější výklad v cizím jazyce, a jehož součástí jsou i mapky měst a areálů.
Doprava
DOPRAVA LETECKY – COSTA DEL SOL
Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP)  a zpět 7x týdně. Přímý let trvá cca 3,15 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí.
Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmadena Costa, Fuengirola, Marbella.

Cena letecké dopravy 8.990 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou. 
V ceně je společný transfer z/na letiště Malaga. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapičku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min.
Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání. 

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: 
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.

 
PRO AUTOTURISTY 
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon,...- dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 140 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
V ceně
Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování a dopravou, služby delegáta / asistence na telefonu (dle data pobytu).
Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
Delegátské služby
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 25.05. do 30.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR a delegáti v místě, kteří komunikují v angličtině, němčině nebo ruštině.
Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 1-2x týdně. Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují poukazem na přepravu v angličtině. Na hotelu ubytovává hosty na základě dvojjazyčného poukazu pracovník recepce.
Slevy
Osoby na přistýlce (slevy platí v případě dvou plně platících osob):
1. dítě 2-12,99 let ZDARMA v období do 06.07. a od 08.09. nebo sleva 50% v období 07.07.-07.09.  
2. dítě 2-12,99 let sleva 50%.  
Osoba nad 13 let sleva 25%.  

Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
Sleva 15% při nákupu do 31.10. - zimní pobyty od 01.11.-30.04.
Sleva 6% při nákupu do 28.02. - letní pobyty
Sleva 4% při nákupu do 30.04. - letní pobyty
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků (senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni

POVINNÉ:  
Pobytová taxa:
Hotely a apartmá 1,2,3*: 0,50 EUR/os./den.
Hotely a apartmá 4*: 1 EUR/os./den. 
Hotely a apartmá 5*: 2,50 EUR/os./den. 
Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci. Platí se max. 7 dní, další dny zdarma.
Poznámka
OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Costa del Sol
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 25.05. do 30.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR a delegáti v místě, kteří komunikují v angličtině, němčině nebo ruštině. Osoby starší 16 let platí pobytovou taxu 1 EUR/os./noc (max. 7 EUR/os./pobyt).
Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba.
Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu.
Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
31.03. (Ne) - 05.04. (Pá) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2-LŮŽK. POKOJ STANDARD nebo S VÝHLEDEM NA MOŘE (příplatek)-Dospělý na lůžku ALL L další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-3%18 535 Kč
Vybrat termín
31.03. (Ne) - 06.04. (So) 2019 - 7 dní, 6 nocí
2-LŮŽK. POKOJ STANDARD nebo S VÝHLEDEM NA MOŘE (příplatek)-Dospělý na lůžku BB VD další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6%8 714 Kč
Vybrat termín
2-LŮŽK. POKOJ STANDARD nebo S VÝHLEDEM NA MOŘE (příplatek)-Dospělý na lůžku HB VD další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6%9 099 Kč
Vybrat termín
2-LŮŽK. POKOJ STANDARD nebo S VÝHLEDEM NA MOŘE (příplatek)-Dospělý na lůžku FB VD další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-6%9 926 Kč
Vybrat termín
2-LŮŽK. POKOJ STANDARD nebo S VÝHLEDEM NA MOŘE (příplatek)-Dospělý na lůžku ALL VD další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-6%12 023 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

38 z 73 hotelů v destinaci Torremolinos

Vynikající
391
Velmi dobré
868
Průměrné
599
Špatné
242
Příšerné
148
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
LOVELY HOTEL BUT WITH NO ENTERTAINMENT
This beautiful hotel is centrally located for shops and bars and is walking distance to the lift to the beach. ( this lift to the beach costs 50c each way- you pay the man at the top before descend... celá recenze s možností překladu
Anne W, Manchester, Spojené království, 03:26 24.01.2016
A winter break
Not been a great winter! Cold, wet, windy and then the snow. Time to get away for some warmth and to chill out. We love Spain, not so keen on the islands so Costa del Sol got the nod. We have been to... celá recenze s možností překladu
Tourist01Escocia, Escocia, 21:43 23.01.2016
A mostly pleasant experience
I arrived mid-afternoon and was efficiently booked in. The reception, lobby and bar areas are modern, light, clean and well-furnished. My room was on the 7th floor serviced by 3 elevators. In... celá recenze s možností překladu
Aiden J, 02:53 22.01.2016
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoTorremolinos
HotelGRAN HOTEL BLUE SEA CERVANTES
2-LŮŽK. POKOJ STANDARD nebo S VÝHLEDEM NA MOŘE (příplatek)-Dospělý na lůžku HB VD
Termín31.03.2019 - 05.04.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...