CA Jatour - JUDr. Josef Janů

JAK OBJEDNAT

 

 

 

1.Vyhledání zájezdu:

 

Zájezdy si můžete vybrat dle kritérií, počínaje zadanou destinací, stravováním a způsobem dopravy. Zájezdy se automaticky řadí dle ceny, ale můžete změnit řazení dle termínu, hodnocení či počtu hvězdiček.

Pokud chcete vyhledávat zájezdy dle jiných kritérií, můžete si zvolit typ zájezdu pod hlavním vyhledávačem, který Vás přesměruje na konkrétní nabídku.

 

2.Zobrazení detailu zájezdu:

 

Podrobné informace o zájezdu se Vám zobrazí kliknutím na jeho název, fotografii nebo termín  v seznamu zájezdů. V detailu naleznete podrobný popis zájezdu, další termíny, hodnocení přes Trip Advisor a umístění hotelu na mapě.

 

3.Jak objednat:

 

Pokud máte vybraný konkrétní hotel a termín, v pravém horním rohu vedle obrázku naleznete zvýrazněné políčko „Rezervace“.

Kliknutím na již zmíněné políčko „Rezervace“  si zobrazíte stránku s nezávaznou objednávkou. Zde si zadáte Vaše jméno a příjmení, telefon, e-mail , počet dospělých a dětí (můžete přidat i poznámku).

Dále pokračujete kliknutím na políčko „Pokračovat v poptávce“, kde se zobrazí shrnutí Vámi zvoleného zájezdu.

K dokončení objednávky stačí kliknout na poslední políčko „Odeslat poptávku“.

 

4.Co následuje po odeslání nezávazné objednávky:

 

Pokud má objednávka všechny potřebné náležitosti, pracovník CA ověří obsazenost Vámi zvoleného/objednaného zájezdu v cestovní kanceláři a provede rezervaci. V případě neúspěšné rezervace Vás bude zaměstnanec CA kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a navrhne alternativní nabídku.

 

Po potvrzení zájezdu se na základě údajů od klienta vyplní cestovní smlouva a prodejce se s Vámi dohodne na způsobu předání dokumentů dle časových možností zákazníka (osobně, e-mailem).

Zkontrolujete si a podepíšete cestovní smlouvu.

Zaplatíte hotově na pobočce CA při podpisu smlouvy, nebo po domluvě převedete peníze na náš bankovní účet. Podepsanou smlouvu zašlete spolu s kopií dokladu o zaplacení e-mailem zpět.

Náš pracovník Vám potvrdí doručení cestovní smlouvy s dokladem.

Nejpozději 1 týden před odjezdem dostanete informace k odbavení.

 

5.Zájezdy na vyžádání:

 

Tento zájezd nemá cestovní kancelář nakoupen do svých garantovaných kapacit a je třeba nejdříve zjistit jeho dostupnost – někdy to může trvat i několik dnů, než partner cestovní kanceláře odpoví na dotaz cestovní agentury.

Tato situace se řeší dvěma způsoby:

 

Po ověření dostupnosti se provede rezervace do určitého data. Po tuto dobu je pro Vás provedena rezervace letenek a ubytování.

Někdy tato varianta není možná a následuje podpis cestovní smlouvy na „zpětné potvrzení". Zde je třeba sepsat cestovní smlouvu a zaplatiti zálohu – někdy může být až ve výši 100%. Pokud je cestovní smlouva potvrzena, stává se pro Vás závaznou, pokud potvrzena není, je smlouva stornována a záloha je Vám neprodleně a bezezbytku vrácena. Potvrzenou cestovní smlouvu můžete stornovat již pouze dle všeobecných podmínek dané CK .

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...