CA Jatour - JUDr. Josef Janů

O NÁS

 

 

Vše začalo tím, že milujeme cestování a navštívili jsme mnoho zemí od levného Egypta a Tuniska, až po dražší exotiku jako jsou Maledivy či Srí Lanka.

A čím déle se pohybujeme v cestovním ruchu, tím máme větší seznam destinací, které jsme navštívili.

Jelikož máme rádi cestování, tak jsme v roce 1990 založili první cestovní agenturu na severu Čech. Prodáváme jak české cestovní kanceláře, tak i německé.

 

Co umíme nejlépe a proč na dovolenou přes naši cestovní agenturu ?

smiley

 

last minute dovolená  Jsme autorizovaný prodejce zájezdů od více než 400 Českých a Německých cestovních kanceláří.

 

last minute dovolená  Všechny cestovní kanceláře, které nabízíme, jsou pojištěny pro případ úpadku ve smyslu zákona č.159/1999 Sb.

 

last minute dovolená  Doporučíme Vám pouze nejlepší hotely, čteme recenze hotelů na internetu za Vás. Recenze hotelu čteme jak v tuzemsku, tak na zahraničích webech.

 

last minute dovolená  Máme i nejlepší recenze hotelů - tj. doporučení přímo od Vás, spokojených klientů ale také i doporučení od nás, které jsme nasbírali na našich cestách.

 

last minute dovolená  Náš přístup k zákazníkům je postaven na pozitivním naladění a pochopení individuálních potřeb zákazníka.  

                      

last minute dovolená  Cena zájezdu je stejná jako má pořádající CK včetně všech slev.

 

last minute dovolená  Naši zaměstnanci a zákazníci jsou na stejné straně mince, nikdybychom Vás neposlali někam, kam bychom sami nejeli.

 

last minute dovolenáVyzkoušejte nás a budete spokojeni, máme mnoho spokojených klientů, kteří se k nám vracejí.

 

Majitel cestovní agentury 

JUDr. Josef Janů

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...