CA Jatour - JUDr. Josef Janů

JÍZDENKY

 

Jízdenky u nás lze objednat pouze přes Student Agency (RegioJet).

 

 

Autobusy

STUDENT AGENCY provozuje vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu pod marketingovou značkou RegioJet. Nabízíme výhodné spojení do desítek měst v České republice, na Slovensku a také v Evropě. Jejich autobusy patří k nejmodernějším na trhu a nabízí neobyčejně komfortní jízdu. 

RegioJet získal neoficiální titul nejpopulárnějšího českého autobusového dopravce díky nízkým cenám jízdenek a nadstandardním službám na palubě – cestující zdarma dostanou vybrané teplé nápoje a denní tisk, k dispozici mají zdarma Wi-Fi a v autobusech ve stylu FUN & RELAX také zábavní portál určený ke sledování filmů, poslechu hudby nebo hraní her.

 

 

 

Vlaky

Jestliže žluté autobusy spustily revoluci na silnicích, totéž platí pro žluté vlaky na českých a slovenských kolejích. RegioJet zajišťuje pravidelnou železniční dávku rychlosti, kvality, čistoty a výjimečný proklientský servis.

Podobně jako STUDENT AGENCY ve žlutých autobusech udržuje i RegioJet ve svých vlacích vysoký standard služeb – na zákazníky čekají luxusně a pohodlně vybavené soupravy, dokonalý servis stevardů a stevardek a vybrané nápoje, noviny a časopisy zdarma. Samozřejmostí na palubě žlutých vlaků je připojení k Wi-Fi a k zábavnímu portálu, kde jsou k dispozici stovky filmů, seriálů nebo písní.

 

 

 

 

 

 

 

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...