CA Jatour - JUDr. Josef Janů

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

 

 

Go Parking

 

"Bezpečné parkování u letiště za bezkonkurenční cenu"

 

S naším partnerem GO parking, jsme pro Vás připravili zvýhodněné parkování na letišti Václava Havla Praha. Jedná se o nepřetržitě hlídané parkoviště v těsné blízkosti letiště (pouhé 3 minuty jízdy). V ceně parkovného je transfer z/na letiště (nonstop)

 

Cena parkování:

 

 

 

Hlavní výhody Go Parking

 

Bezpečnost - zajišťuje systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním.

 

Rychlost - nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Doprava k terminálům i zpět je v ceně parkovného.

 

Cena - GO parking nabízí až o 69% levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět.

 

Zázemí - během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.

 

 

Jděte na stránky Go parking

https://www.goparking.cz/

zadejte promo kód

JTR906

 

 

210x75 oranžový 2

 

 

 

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...