CA Jatour - JUDr. Josef Janů

DESTINACE

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK BULHARSKO

 

Bezpečnost, krátká doba letu, písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, spousta památek a hlavně nízké ceny – to jsou přednosti Bulharska, jež se nachází na jihovýchodě Evropy, na Balkánském poloostrově. 

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

 

Dominikánská republika se nachází ve východní části ostrova Hispaniola, v souostroví Velké Antily. Turistům nabízí překrásné pláže lemované palmami, příjemné teploty moře, romantiku, sportovní vyžití a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro dovolenou.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK EGYPT

 

Dovolená v Egyptě láká na potápění v Rudém moři, starověké památky a teplo i v zimě. Zájezdy do Egypta, konkrétně do letovisek Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh, nabízejí odpočinek a zábavu pro všechny. V některých hotelech jsou u bazénu i tobogany a další aquaparkové atrakce – a to je pro děti teprve dovolená!

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK ITÁLIE

 

Itálie patří mezi turisticky nejoblíbenější země na světě. S Itálií neuděláte chybu, je proslulá svou historií a kulturou, známá je také skvělou kuchyní a výtečnými víny. 

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK KAPVERDSKÉ OSTROVY

 

Kapverdy se skládají z 15 ostrovů a dnes se stávají stále vyhledávanější destinací. Díky větrnému podnebí jsou ideální hlavně pro milovníky surfingu, kitesurfingu a windsurfingu. Všichni místní obyvatelé se řídí pohodářským heslem „no stress“.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK MALEDIVY

 

Maledivy leží na jihozápad od Indie a patří do jižní Asie. Souostroví se rozkládá kolem rovníku v Indickém oceánu a tvoří jej více než tisíc ostrovů. Každý ostrov obklopují korálové útesy a mělké laguny, které tvoří celé souostroví. Zpravidla bývá jeden hotelový rezort na jeden ostrůvek.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK MAROKO 

 

Maroko patří k nejkrásnějším a nejpřívětivějším zemím arabského světa. Pozoruhodná země plná barev, prosycená vůní vynikající kuchyně, vás uchvátí natolik, že se Vám ani nebude chtít vrátit domů. Zvolte si Agadir, Marrakéš, anebo poznávací zájezd.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK MAURICIUS

 

Zelený ostrov a exotický ráj Mauricius je považován za klenot Indického oceánu. Překrásné pláže, průzračné moře, tropická příroda, špičkové hotelové komplexy a vynikající místní kuchyně.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK ŘECKO

 

Řecko znamená moře, antické památky, skvělé jídlo a víno. Už nikdy na něj nezapomenete a budete vracet. Srdečná atmosféra této země tisíce ostrovů vás uchvátí.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK SENEGAL

 

Senegal je zemí „Tarangy“, což v řeči senegalských kmenů doslova znamená „Radostná pohostinnost“– základem zdejší kultury je totiž úcta k druhému. V Senegalu se stále tančí, lidé jsou tu usměvaví a bývá nazýván bránou do Afriky nebo Paříží západní Afriky.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK SEVERNÍ KYPR

 

Kypr se pyšní až 300 slunečnými dny ročně, což z něj činí ráj pro milovníky moře a slunce. Pobřeží lemují nejkrásnější pláže v Evropě a na své si rozhodně přijdou i milovníci vodních sportů. Útesy a zátoky vám odkryjí nezapomenutelné výhledy. Pokud by vám bylo až příliš teplo, vydejte se do hor a vychutnejte si Souvlaki v jedné z mnoha horských vesniček.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK SPOJENÉ ARBASKÉ EMIRÁTY

 

Spojené arabské emiráty patří k nejbohatším státům světa. Spatříte zde nejluxusnější stavby, průzračné moře, pláže s jemným pískem i arabskou kulturu.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK THAJSKO

 

Úchvatné písčité pláže, nádherné chrámy, úžasná příroda, trhy na suchu i na vodě – to všechno je Thajsko!

Návštěva této turisticky oblíbené asijské země je vhodná téměř kdykoliv – panuje zde tropické podnebí. 

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK TUNISKO

 

Dovolená v Tunisku nabídne odpočinek na pláži stejně jako dobrodružství v jeepech na písečných dunách.Tunisko je historie i současnost.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK TURECKO

 

Dovolená v Turecku je to nejlepší pro poznávání jiných kultur.Turecko vyniká slunnými plážemi na Turecké riviéře, množstvím antických památek a nádhernou přírodou.

 

Výsledek obrázku pro Å PENDLÍK ZANZIBAR

 

Africký ostrov Zanzibar je součástí Tanzanie. Naleznete zde vše, co ke své vysněné dovolené potřebujete. Tedy úžasné písčité pláže, vyhřátý Indický oceán i špičkový servis místních hotelových řetězců. 

Spolupracujeme

Vytvářím objednávku...